امداد خودرو

علل و برسی خرابی خودروی صفر در ایران

علت خرابی خودروی صفر

با وجود عدم تحویل به موقع خودرو ها به مشتری و گرانی بیش از حد ، خرابی خودروی صفر را می بینیم و شاهد نارضایتی مشتریان از کیفیت خودرو هستیم.

مسلما وقتی کسی خودروی صفر و کار نکرده می خرد انتظار ندارد خیلی زود نیاز به تعمیرات پیدا کند و وقتی مشتریان با این مشکل روبر می شوند خیلی سریع به نمایندگی و خدمات پس از فروش مراجعه می کنند تا برای رفع عیب اقدام کنند. ولی متاسفانه آنقدر تعداد مراجعات به دلیل مشکلات فنی خودرو ها زیاد است که خدمات درست و استانداردی در اختیار مشتری قرار نمی دهند.

در برخی مدل های خاص خودرو ها عیب و نقص بیشتری دیده می شود و دلیل آن عدم علم کافی برای تولید و بعد عدم نظارت درست در هنگام تولید است و اگر در مرحله ی کنترل کیفیت نظارت بیشتری صورت بگیرد احتمال این عیوب کمتر خواهد بود.

برای مشاهده ی لیست امداد خودرو در تهران دراینجا کلیک کنید .

از دیگر دلایل  خرابی خودروی صفر این است که به دلیل تحریم ها واردات قطعات خودرو هم ممنوع شده و کمپانی های خودرو سازی مجبورند از قطعات بی کیفیت و چینی استفاده کنند که خود یکی از مهمترین عوامل خرابی و مشکلات برای خودرو ها است.

خودروی صفر

تا چندی پیش شرکت های خودرو سازی خارجی مثل رنو با ایران در زمینه ی تولید همکاری می کردند ولی پس از تحریم و فشار های بین المللی و امریکا این شرکت ها همکاری شان را با ایران قطع کردند و شرکت های تولید خودرو در ایران با محدودیت های زیادی مواجه شد و همین امر موجب بی کیفیتی خودرو های تولید شده می شود و خریداران ماشین ها را با مشکلات زیادی روبرو می کند.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در مشهد دراینجا کلیک کنید .

بهتر است زمانی که قصد خرید خودرو دارید بیشتر تحقیق کنید و مدلی را انتخاب نمایید که احتمال خرابی خودروی صفر در آن ها کمتر است را خریداری کنید.

باما

خرابی خودروی صفر و رفع عیوب آن ها

وقتی خریدار خودرو با مشکل و خرابی خودروی صفر مواجه می شود به نمایندگی ها و خدمات پس از فروش مراجعه می کند که وظیفه ی آن ها است که هر چه سریع تر عیب خودروی صفر را بر طرف کنند ولی نظارت نا درست و شلوغی بیش از حد این نمایندگی ها و اغلب عدم پاسخگویی به موقع کارکنان باعث مایوس شدن مشتری ها می شود. اگر مشتری یا همان خریدار شانس داشته باشد و نمایندگی تعمیرات را به درستی انجام دهد که مشکل حل می شود ولی اگر نمایندگی کار تعمیر را به درستی انجام ندهد، مشتری ناگزیر خودروی صفر خود را باید به تعمیرگاه های شخصی ببرد و بابت تعمیرات هزینه های زیادی را باید بپردازد.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در اصفهان دراینجا کلیک کنید .

یکی از وظایفی که کمپانی های خودرو سازی دارند این است که اگر یک خودروی صفر مشکلی اساسی دارد آن خودرو را پس گرفته و خودرویی دیگر به مشتری تحویل دهد تا رضایت مشتری جلب شود ولی در ایران به دلیل محدودیت ها و مشکلات مختلف، چنین خدماتی را به ندرت به مشتری ها می دهند.

خودروی صفر

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در شیراز در اینجا کلیک کنید .

خرابی خودروی صفر باید توسط یک کارشناس کار بلد پیدا و رفع شود مثلا برخی خودرو ها مشکل برقی دارند، برخی دچار مشکلات موتور و گیربکس هستند و خیلی مشکلات دیگر مانند بی کیفیتی قطعات و عدم نصب درست آن ها در برخی خودرو های ایران خودرو، سایپا و خودرو های چینی بی کیفیتی که در بازار بسیار زیاد شدند.

برخی عیوب و خرابی های خودرو های صفر چندان جدی و پیچیده نیستند و به راحتی رفع می شوند ولی گاهی برخی از خودرو ها مشکلات و نقص هایی دارند که حتی با چند بار مراجعه هم تعمیر به درستی انجام نمی گیرد و مشتری تا مدت ها درگیر است.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در اهواز در اینجا کلیک کنید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =