برسی و دلایل خرابی استارت خودرو + راهکار و برسی

برسی و علل خرابی استارت خودرو

همانطور که می دانید دلایل و علل خرابی استارت خودرو متفاوت است. اگرخرابی به شکلی است که اصلا استارت نمی خورد می تواند علت این باشد که: باتری خراب شده است، باتری تمام شده، باتری خالی کرده، سیم کشی استارت مشکل پیدا کرده و یا خیلی موارد دیگر می تواند علت این مشکل باشند.

علل خرابی استارت خودرو می تواند مربوط به موتور خودرو باشد مثلا با قفل شدن موتور، استارت به خوبی کار خود را انجام نمی دهد. با خراب شدن سلکتور گیربکس به خصوص خودرو های دنده اتوماتیک استارت ماشین هم دچار مشکل می شود. گفته شده که برخی موارد خرابی و مشکلات استارت خودرو به دلیل مشکلات الکتریکی است و مشکلات و سوختن فیوز باعث استارت نخوردن و خراب شدن آن می شود.

برای مشاهده ی لیست امداد خودرو در اهواز در اینجا کلیک کنید .

دیگر علل خرابی استارت خودرو که نقش اساسی در این مشکلات را دارند می تواند  ایرادات موتور استارت، تمام شدن زغال استارت، مشکلات اتصال قطب های مثبت و منفی استارت، نقص هایی در اتصالات باتری به استارت، شکستن چرخ دنده های استارت، گیر داشتن و ایرادات بازوی اجرایی استارت باشد. عملکرد نادرست کامپیوتر می تواند موجب عملکرد نادرست استارت شود. گاهی علت خرابی استارت مربوط به چند مشکل می شود و باید علل بررسی شود

استارت خودرو قسمتی بسیار حساس است که با رعایت نکردن و درست استارت نزدن مشکلات زیادی برای این قسمت مهم ماشین بوجود می آید. استارت باید سالم باشد و مشکلی نداشته باشد تا ماشین روشن شود و هر گونه نقص در استارت باعث می شود که خودرو روشن نشود. پس با خرابی و مشکل استارت باید خیلی سریع اقدام به درست کردن آن کنیم چرا که بدون استارت روشن کردن ماشین کار مشکلی است.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ شماره امداد خودرو در شیراز در اینجا کلیک کنید .

خرابی استارت خودرو

خرابی استارت خودرو

 

علل خرابی استارت خودرو باید توسط یک متخصص تعمیر خودرو عیب یابی انجام شده و تعمیر انجام شود.

همانطور که گفته شد برخی موارد درست استارت نخوردن ماشین علتش مشکلات باتری ماشین است، که با تعویض و یا تعمیر باتری مشکل استارت هم رفع می شود. پیدا کردن مشکل اگر مربوط به باتری باشد روش خاصی دارد که خود راننده هم با انجام آن، می تواند تشخیص دهد که مشکل از باتری است یا خیر. یکی از این روش ها استفاده از ولت متر است و یا با روشن کردن چراغ جلوی ماشین و امتحان کردن نور بالا متوجه مشکل دار بودن باتری خودرو می شویم.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در مشهد دراینجا کلیک کنید .

اگر فکر می کنید باتری سالم است و مشکل از سیم کشی است، با استارت زدن چراغ های پشت آمپر روشن نمی شوند و اینطور متوجه مشکل سیم کشی خواهیم شد.

مشکلات استارت هرچه که باشد قابل تعمیر است و باید خیلی زود برای رفع نقص اقدام کرد چرا که بیشتر مواقع اگر سریع تعمیر انجام نشود به قسمت های دیگر هم صدمه وارد می شود و مشکلات بیشتر می شود و برای تعمیر به مشکل بر می خورد.

برای مشاهده ی لیست شماره امداد خودرو در تهران دراینجا کلیک کنید .

خرابی استارت خودرو

خرابی استارت خودرو

شما برای خواندن آخرین قیمت های خودرو می توانید وارد سایت باما شوید .

برای مشکلات اتصالات باتری به استارت که اصولا مشکلات مربوط به سیم پیچی است، تعمیر کار با تعویض و یا تعمیر سیم های مربوطه مشکل را برطرف می کند.

ایرادی مثل شکستن چرخ دندانه های استارت با تعویض قطعه ی آسیب دیده مشکل حل می شود.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در اصفهان دراینجا کلیک کنید .

گاهی اوقات که علل خرابی استارت خودرو تمام شدن زغال استارت است با تعویض زغال ها مشکل بر طرف خواهد شد.

علت خرابی استارت ماشین هرچه که باشد، تعمیر را یک متخصص تعمیر خودرو باید انجام دهد چرا که تعویض و یا تعمیر قطعات نیاز به تجربه و تخصص دارد و اگر تعمیر کار به اندازه کافی دانش و تجربه ی این کار را نداشته باشد مشکلات بیشتری برای ماشین بوجود می آید و کار و مشکلات دو چندان می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =