ارزان ترین خودرو های جهان کدام اند ؟!

علت محبوبیت خودرو های ارزان قیمت چیست ؟

عنوان ارزان ترین خودروی جهان برای خودرو هایی استفاده می شود که اغلب مردم توانایی خرید آن ها را دارند قیمت این خودرو های ارزان قیمت در حدود ۲۰ هزار دلار قیمت گذاری می شوند.

ارزان ترین خودرو های موجود در بازار دنیا سدان ها هستند ولی با علاقه مندی مردم به خودرو های SUV  یا همان شاسی بلند ها، کمپانی های مختلف اقدام به تولید ماشین های شاسی بلند ولی نه چندان بزرگ و ارزان قیمت کرده اند تا اکثریت متقاضیان توان خرید داشته باشند.

ارزان ترین خودروی جهان را اگر بخواهیم نام ببریم هیوندای کونا با ۱۴۷ اسب بخار با قیمت ۱۹٫۹۹۰ دلار، تویوتا کرولا به قیمت ۱۹٫۶۰۰ دلار و با قدرت ۱۳۹ اسب بخار، هوندا سیویک با قیمت ۱۹٫۵۵۰ دلار و ۱۵۸ اسب بخار، نیسان فرانتیر با ۱۵۲ اسب بخار و قیمت ۱۹٫۰۹۰ دلار، هیوندای النترا با قیمت ۱۸٫۹۵۰ دلار و ۱۴۷  اسب بخار، هیوندای ولستر با ۱۴۷ اسب بخار و قیمت ۱۸٫۶۰۰ دلار، نیسان سنترا با قدرت ۱۲۴ اسب بخار و قیمت ۱۷٫۸۹۰ دلار، کیا فورت به قمیت ۱۷٫۷۹۰ و ۱۴۷ اسب بخار، کیا سول با قدرت موتور ۱۴۷ اسب بخار و قیمت ۱۷٫۴۹۰ دلار، فیات ۵۰۰ با قدرت موتور ۱۳۵ اسب بخار و قیمت ۱۶٫۴۹۵ دلار، تویوتا یاریس با قیمت ۱۵٫۶۰۰ دلار و اسب بخار و فورد فیستا با قیمت ۱۴٫۲۶۰ و ۱۲۰ اسب بخار هستند.

برای مشاهده ی لیست ۱۵ امداد خودرو در تهران دراینجا کلیک کنید .

خودرو ولستر

کمپانی های خودرو سازی از طریق تولید خودرو های ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت و با امکانات معقول، قدم بزرگی در راستای فروش محصولات و جذب مشتری بیشتر بر می دارند.

ارزان بودن خودرو های ذکر شده ی کمپانی های مطرحی مانند هیوندای، کیا، نیسان، تویوتا و … دلیل بر بی کیفیتی این محصولات نمی باشد و تنها بدلیل امکانات کمتر و قدرت موتور کمتر شان است که قیمت پایینی دارند.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در تبریز در اینجا کلیک کنید .

مزایا و معایب ارزان ترین خودروی جهان چیست؟

ارزان ترین خودروی جهان به دلیل اینکه اصولا ماشین هایی با جثه ی کوچک هستند از نظر مصرف سوخت خودرو هایی کم مصرف هستند که برای استفاده در شهر بسیار مناسب هستند.

مهمترین مزیت این خودرو ها قیمت مناسب و ارزان آن هاست که عموم مردم بتوانند خریداری کنند و متقاضیان این نوع ماشین ها با بیشتر شدن جمعیت روز به روز بیشتر می شوند.

اکثر کسانی که ماشین های با کیفیت تر و بهتر هم دارند در کنار آن برای استفاده های شهری خودرو های ارزان قیمت و کوچک تر هم دارند که مطئنا استفاده از این نوع خودرو ها برایشان مقرون به صرفه تر است.

خودرو

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در شیراز در اینجا کلیک کنید .

برای کسانی که به تازگی رانندگی کردن را شروع می کنند خودرو های ارزان قیمت و کوچک برای رانندگی راحت تر و ایمن تر هستند مخصوصا پارک کردن با این ماشین ها خیلی راحت تر است.

از مزیت هایی که ارزان ترین خودروی جهان دارد قیمت ارزان قطعات و هزینه های جانبی آن ها است.

خودرو های ارزان قیمت اخیرا تعداد شان بیشتر شده و تنوع بیشتری پیدا کرده اند و متقاضیان حق انتخاب بیشتری دارند.

اکثر ماشین های با قیمت مناسب حتی ایمنی لازم را برای استفاده در شهر هم دارند و به دلیل کوچک بودنشان شتاب خوبی هم دارند.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در اهواز در اینجا کلیک کنید .

این ماشین های ارزان قیمت با وجود مزایایی که دارند ولی معایبی هم دارند مانند قدرت پایین موتور که برای استفاده در جاده ها و مسافرت های بین شهری مناسب و ایمن نیستند.

مطمئنا این ماشین ها با توجه به قیمت شان نسبت به ماشین های گران تر موجود در بازار از کیفیت پایین تری بر خوردار هستند  و آپشن ها و امکانات کمتری دارند.

مزایای این خودرو ها از معایب شان بیشتر است و تولید شان ضروری بوده چرا که متقاضیان زیادی دارند و با پیشرفت علم هر روزه کمپانی های خودرو سازی بر کیفیت این خودرو ها می افزایند.

برای مشاهده ی لیست ۱۰ امداد خودرو در اصفهان دراینجا کلیک کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =