امداد خودرو

امداد خودرو پارس خودرو :مکان/مشهد

خدمات امداد خودرو در مشهد با گروه پارس خودرو موسوی

امداد پارس خودرو موسوی در مشهد یکی از امداد خوروهای عالی می باشد. به طور کلی امداد خودرو در مشهد در حکم اوژانس خودروها می باشد. این خودروها در کمترین زمان ممکن تعمیر می شوند. البته هدف از امداد خودرو تنها تعمیر خودرو نمی باشد. این امداد در سایر خدمات نظیر حمل خودرو و بهره مندی از یدک کش نیز انجام می شود.

امداد خودرو پارس

امداد پارس خودرو موسوی در مشهد سابقه طولانی در زمینه عیب یابی و تعمیر خودرو دارد. این مجموعه از افراد متخصص و فنی تشکیل شده و به همین خاطر تعمیرات را در کمترین زمان ممکن به خودروها ارائه خواهد کرد.

بسیاری از خدمات امداد خودرو در مشهد به شکل آنلاین به مشتریان ارائه می گردد. در واقع راننده می تواند مشکل و نقص فنی خود را به صورت تلفنی یا به شکل آنلاین به واحد امداد پارس خودرو موسوی در مشهد اعلام نماید. در این صورت شرکت نیروی متناسب با مشکل و عیب خودرو به محل اعزام خواهد کرد.

همچنین برای مشاهده ی اطلاعات شماره ی امداد خودرو در مشهد در اینجا کلیک کنید .

امداد خودرو

خدمات امداد خودرو در مشهد چگونه ارائه می شود؟

کلیه تعمیرات این امداد خودرو در مشهد به شکل سیار بوده و از این رو می توان در نقاط مختلف شهر مشهد و شهرهای دیگر نظیر نیشابور و … از این نوع امداد بهره مند شد. تعمیرات این مجموعه در زمینه شفاف سازی چراغ، شیشه برقی اتومبیل، انواع ECU، برف پاک کن، آمپرجات، دزدگیر، بخاری و آیینه برقی می باشد.

امکان فروش لوازم در زمینه انواع ECU، سینی فن، انواع دسته سیم خودرو، سپرو، انواع چراغ استوک خارجی و ایرانی، سوکت و … برای امداد پارس خودرو موسوی وجود دارد. در این مجموعه امکان نصب قطع کن، دزدگیرهای پیشرفته، نصب ردیاب حرفه ای  خودرو، نصب هدلایت و انواع زنون و نصب سیستم صوتی و تصویری از دیگر خدمات موجود در این امداد خودرو در مشهد می باشد.

چگونگی ارائه خدمات امداد خودرو در مشهد

گاز کولر خودرو را نیز می توان با این  امداد خودرو شارژ کرد.

اطلاعات تماس امداد پارس خودرو موسوی در مشهد

شماره تماس:۰۹۱۵۶۸۸۶۴۴۷-۰۹۳۸۸۰۰۶۲۲۴

آدرس امداد پارس خودرو موسوی در مشهد: میدان حافظ، کوشش ۳۵، نبش کوچه اول، پلاک ۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =